Добродошлица Ђака Првака: Путовање у свет знања почиње овде!

сеп 27, 2023 | Вести

Нова школска година доноси са собом узбуђење, ишчекивање и прилику за нове почетке. У школском окружењу, један од најпосебнијих тренутака је дочек ђака првачића. Директор и учитељице наше школе са великим осмехом на лицима дочекују најмлађе чланове наше школске заједнице и припремају се да им пруже топлу добродошлицу.

Добродошлица ђацима првацима је незабораван тренутак у свакој школској години. То је тренутак када се нове наде, снови и пријатељства рађају, а директор и учитељице школе играју кључну улогу у томе. Настојимо да створимо топлу, подржавајућу и инспиративну атмосферу која ће омогућити нашим најмлађим ђацима да успешно корачају стазом образовања. Добродошли у школу, драги првачићи – ваша школска авантура тек почиње!